روش تحقیق و آمار >> اصول نگارش طرح تحقیق(پروپوزال نویسی)

قابل تهیه

قیمت : 120,000 ریال

اطلاعات تکمیلی کتاب اصول نگارش طرح تحقیق(پروپوزال نویسی) کتاب جدید - اصول نگارش طرح تحقیق(پروپوزال نویسی)
نویسنده دکتر رضا صفری شالی
انتشارات راهبرد پیمایش
سال نشر 1394
نوبت چاپ 1
شابک 978-600-93728
نوع قطع وزیری
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 200
توضیحات

اصول نگارش طرح تحقیق

      (پروپوزال نویسی)

         ویرایش جدید

 کتاب اصول نگارش طرح تحقیق در راستای آموزش دوره تربیت پژوهشگر توسط دکتر رضا صفری شالی تألیف گردیده است و مولف آن سعی نموده با استفاده از رویکرد بین رشته ای تا حد امکان روش‌های مرسوم در نوشتن طرح تحقیق را برای اکثر رشته‌های دانشگاهی بیان نماید. البته کتاب حاضر می‌تواند بیشتر مورد استفاده دانشجویان و کارشناسان رشته‌های علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و مدیریت قرار گیرد. درضمن هر فردی که می‌خواهد با کلیات روش تحقیق آشنا گردد، این کتاب می‌تواند برخی از اصول و چارچوب‌ها را برای آشنایی مقدماتی آموزش دهد.

 

بي ترديد اهميت يک طرح پيشنهادي (پروپوزال) خوب در انجام درست و دقيق يک تحقيق علمي بر کسي پوشيده نبوده و مي-توان سرانجام خوبي را براي تحقيقي پيش بيني کرد که نویسنده توانسته در ابتدا يک طرح پيشنهادي خوب و منسجمي را تنظيم نمايد.


نکته اساسي در تدوين طرح پيشنهادي اين است که در اين زمينه، عمدتاً چارچوب خاصي (با مراحل يکسان) که مورد قبول و توافق همه صاحب‌نظران باشد، وجود ندارد و حتي در برخي موارد اختلاف نظرهايي هم مشهود است. به همين جهت، نگارنده سعي کرده که با مطالعه منابع معتبر علمی و نمونه طرح پيشنهادي نهادهاي مختلف علمي و اجرايي در رشته هاي مختلف، ضمن رعايت ساختار منطقي و منسجم و بيان اصول و کليّات مهم، چارچوب و محتواي نوشتار حاضر را طوري طراحي نمايد که مورد استفاده دانشجويان، محققان و کارشناسان در رشته‌هاي مختلف دانشگاهي (به خصوص رشته‌هايي که با روش پيمايش و داده‌هاي تجربي سر وکار دارند) قرار گيرد.


نظرات بازدیدکنندگان

از : ابراهیم
پیام : بی نظر
 (اجباری)
 (اختیاری - درسایت نمایش داده نمی شود)
 (اختیاری - درسایت نمایش داده نمی شود)
 (اجباری)
ارسال